Ofis Temizliği

Ofis temizliği işverenler için ciddi anlamda bir sorun teşkil etmektedir. Çünkü hem işverenler hem de çalışanlar, çalıştıkları yerlerin hijyenik ve temiz olmasını isterler. Bunun nedeni ise, çalışanlar ve işverenler günün birçok saatini işyerinde harcadıkları içindir. Vip-Tem Temizlik Şirketi olarak 4 yıldır ofis temizliğinde özenli ve dikkatli çalışmalarımız devam etmektedir. Vip-Tem Temizlik olarak ofis temizliğinde deneyimli kadromuz ile sizlere tertemiz ofisler garanti ediyoruz. Çünkü biz Vip-Tem Temizlik olarak müşterilerimiz kadar onların ofislerini de önemsiyoruz.
Şirketimiz ofis temizliğini sizlerin isteğine uyacak şekilde periyodik ve genel olmak üzere 2 türlü yapmaktadır. Periyodik temizlikte, hafta içi her gün 08.00 – 18.00, 18.00-21.00 arası ve/veya hafta sonu sabah 9.00’dan akşam 16.00’a kadar temizlikçilerimiz devamlı olarak ofisinizi temizlemektedir. Standart olarak bu hizmetimiz ayda 1 kez verilmektedir. Fakat sizlerin isteğine göre, gün sayısını arttırabiliyoruz. Genel temizlikte ise, 1 defaya mahsus olarak ofisinizin temizliği yapılmaktadır. Ayrıca temizlik saatleri ve günleri için size en uygun saatleri bize bildirmeniz yeterlidir. Temizlik elemanlarımız istediğiniz sıklıkta ve saatte ofisinizi en iyi şekilde temizlemeye hazırıdırlar.

Ofisinizde uygulayacağımız temizlikte Vip-Tem Temizlik olarak aşağıdaki maddeleri ofis temizliğiniz için uyguluyoruz.
• Ofisinizin çalışma programına uygun sizlere özel temizlik programı çıkartıyoruz.
• Ofisinizin duvarları, camları, çerçeveleri, oturma gruplarınız ve dolaplar tamamen temizlenmektedir.
• Bunların yanı sıra, kitaplıklar ve çerçevelerde tamamen temizlenmektedir.
• Sizlerin belirlemiş olduğunu süreçlerde, ofislerinizin cam temizliği ve genel temizliği yapılıyor.
• Özellikle tuvaletlerin önemli bir bakteri kaynağı olduğunu düşünerek, tuvalet temizliğine ayrıca hassasiyet gösterilmektedir.
• Kullanılan tüm malzemeler ve ekipmanlar dezenfekte edici özelliğe sahiptir.
• Ofis Temizliğinizi yaparken ofis eşyalarına kesinlikle zarar vermiyoruz.
• Eğer ofisinizde halı var ise, halılarınızın da temizliğini yapmaktayız.
• Ofis temizliğiniz sizleri rahatsız etmeyecek şekilde, akşam 6-9 arası ve isteğe bağlı olarak isterseniz haftada 5 gün olarak temizliğinizi yapıyoruz.
• Kısaca Vip-Tem Temizlik olarak, sizden ofisinizi teslim aldığımız andan itibaren itinalı bir çalışma ile sizlere tertemiz ve hijyenik bir ofis teslim ediyoruz.

Biliyoruz ki, temizlik önemlidir. Müşterilerimize birebir gösterdiğimiz önemi, ofislerinde de göstererek Vip-Tem Temizlik Şirketi olarak size en iyi temizliği garanti ediyoruz.