Dış Cephe Temizliği

Bir şirketin dış görüntüsü, şirket hakkında ilk intibayı uyandırmaktadır. Çünkü işyerinizin dış görüntüsü çalıştığınız yere ne kadar önem verdiğinizi gösterir. Bu yüzden işyerlerinin dış cephe temizliği çok önemlidir.

1- İple Erişim ve Endüstriyel Dağcılık Sistemi,

2- Platform ve Sepet Sistemi,

3- Teleskopik Sistem Yerden Yıkama Sistemi,

Dış cephe temizliğini yılda en az 2 defa yapılmasını öneriyoruz. Çünkü kar, yağmur gibi doğal hava etkileri dış cephede oksitlenmeye sebebiyet verebilmektedir. Bu yüzden yılda en az 2 defa yapılacak dış cepte temizliği, dış cephenin oksitlenmesini önleyecektir.

Dış cephenin temizliği uzmanlık gerektiren bir alandır. Çünkü cam ve metal yüzeyler birbirinden ayrı olarak değerlendirilmeli ve uygun kimyasal maddeler kullanılmalıdır. Vip-Tem Temizlik olarak her yerin temizliğinde olduğu gibi dış cephe temizliğine de özen gösteriyoruz.

Vip-Tem Temizlik olarak dış cephe temizliğinde aşağıdaki maddeleri uyguluyoruz.
• Uzman ve deneyimli kadromuz tarafından yerinde inceleme yapılır.
• Çerçevenin çeşidi ve camların temizliği konusunda sizleri bilgilendiriyoruz.
• Dış cepheniz hangi maddeden yapılmış olursa olsun TSE belgesine sahip ürünlerle, dış yüzeye uygun maddeleri kullanarak temizliyoruz.
• İstediğiniz süreçlerde binanızın dış cephe temizliğini yapabiliyoruz.Vip-Tem Temizlik, dış cephe temizliğini uygularken kullanılan temizlik malzemelerinin hiç biri dış yüzeye zarar vermemektedir. Ayrıca binanızın yüksek olması bizim için sorun teşkil etmiyor. Teleskopik yerden yıkama makinemiz veya Özel donanımlı vinç sistemimiz veya dağcı sistemimiz ile  en yüksek yerleri bile pırıl pırıl yapıyoruz. Sizde deneyimli ve uzman kadromuzdan yararlanmak istiyorsanız telefonla randevu alarak bize ulaşabilir, sizleri şirketinizin temizliği konusunda bilgilendirebiliriz.